SUPLEMENTY

Produkty

na stronę

Korzeń ten zawiera substancje, które aktywnie zmniejszają potrzebę picia alkoholu i wpływają korzystnie na pracę układu nerwowego osoby uzależnionej. Wywierają równiez pozytywny wpływ na wyciszenie nadmiernych emocji.

Wskazaniem są problemy z pamięcią i koncentracjią, stres,trudności w przyswajaniu wiedzy, choroby zwyrodnieniowe, zanikowe i otępienne układu nerwowego. Również przy zatruciach, w problemach wątroby (równiez otłuszczenie), przy spadku libido.

Produkt zawiera dwa składniki: bogate w minerały (równiez pierwiastki śladowe) algi wapienne z dna Morze Północnego, oraz koloidalne minerały ze złoża sprzed 100 mln lat.

Czarci pazur posiada właściwości przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwreumatyczne, przeciwartretyczne, wpływa na większe wydzielanie soków trawiennych, żółciopędnie, usprawnia przyswajalność pokarmów. Jest również silnym wymiataczem wolnych rodników.

Hericium to grzyb witalny, wpływa korzystnie na układ nerwowy i strukturę osłonek mielinowych. Poprawia samopoczucie, zdolność koncentracji, może zmniejszać objawy depresji. Z powodzeniem stosowany przy zapaleniu błony śluzowej żołądka oraz Helicobacter P

Polecana przy problemamach z pamięcią, zapamiętywaniem, koncentracją. Działa adaptogennie: zmniejsza wrażliwość na stres, obniża napięcie nerwowe i poprawia samopoczucie. Systematyczne spożywanie pomocne jest również przy problemach ze snem.

Jest to enzym, który posiada zdolność do rozbijania fibryny, współtworzącej wszelkie skrzepy krwi oraz dba o prawidłowe krążenie krwi, nie naruszając jej lepkości oraz gęstości. Nattokinaza rozpuszcza zaśluzowania w organizmie oraz biofilmy wokół bakterii