SUPLEMENTY

Produkty

na stronę

Korzeń ten zawiera substancje, które aktywnie zmniejszają potrzebę picia alkoholu i wpływają korzystnie na pracę układu nerwowego osoby uzależnionej. Wywierają równiez pozytywny wpływ na wyciszenie nadmiernych emocji.

Wskazaniem są problemy z pamięcią i koncentracjią, stres,trudności w przyswajaniu wiedzy, choroby zwyrodnieniowe, zanikowe i otępienne układu nerwowego. Również przy zatruciach, w problemach wątroby (równiez otłuszczenie), przy spadku libido.

Preparat zawiera wyciąg z czystka siwego (Cistus Incanus) istnieją badania mówiące o jego działaniu ochronnym na żołądek, przeciwzapalnym, przeciwwirusowym, przeciwbakteryjnym. Nadal badany jest cytotoksyczny i cytostatyczny wpływ czystka wobec wielu linii komórek nowotworowych.

Produkt zawiera dwa składniki: bogate w minerały (równiez pierwiastki śladowe) algi wapienne z dna Morze Północnego, oraz koloidalne minerały ze złoża sprzed 100 mln lat.

Czarci pazur posiada właściwości przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwreumatyczne, przeciwartretyczne, wpływa na większe wydzielanie soków trawiennych, żółciopędnie, usprawnia przyswajalność pokarmów. Jest również silnym wymiataczem wolnych rodników.

Hericium to grzyb witalny, wpływa korzystnie na układ nerwowy i strukturę osłonek mielinowych. Poprawia samopoczucie, zdolność koncentracji, może zmniejszać objawy depresji. Z powodzeniem stosowany przy zapaleniu błony śluzowej żołądka oraz Helicobacter P

Polecana przy problemamach z pamięcią, zapamiętywaniem, koncentracją. Działa adaptogennie: zmniejsza wrażliwość na stres, obniża napięcie nerwowe i poprawia samopoczucie. Systematyczne spożywanie pomocne jest również przy problemach ze snem.

Zawiera dwa ekstrakty: - z Ganodermy (Reishi)- synonim nieśmiertelności, sklasyfikowany na pierwszej pozycji w rankingu chińskich roślin leczniczych. Grzyb ten bardzo wyraźnie wspiera układ immunologiczny;- z grzybni Kordyceps - grupa adaptogenów - roślin, przystosowujących organizm do warunków panujących w środowisku stresowym i chroniących przed jego...

znany i ceniony za swoje właściwości przeciwzapalne (blokowanie histaminy) i antybakteryjne, wspomagający i wzmacniający organizm, szczególnie dla rekonwalescentów. Zawiera  inhibitory uważane za przyszłościowe leki hamujące rozwój choroby Alzheimera. 

Zawiera ekologiczny wyciąg z czarnej rzodkwi, który dzięki zawartym substancjom wspomaga pracę wątrobyzwiększając przepływ i produkcję żółci. Usprawnia również działanie jelit, likwiduje bolesne wzdęcia.

niezwykle bogaty płynny preparat witaminowy, zawiera wyciągi z ponad 40 warzyw, owoców i ziół, m.in.: spirulinę, chlorellę, pyłek i mleczko pszczele, wyciągi z buraków, brokułów, żeń-szenia, miłorzębu japońskiego, jęczmienia, aloesu, szpinaku. Wpływa oczyszczająco i wzmacniająco na organizm.

Jest to enzym, który posiada zdolność do rozbijania fibryny, współtworzącej wszelkie skrzepy krwi oraz dba o prawidłowe krążenie krwi, nie naruszając jej lepkości oraz gęstości. Nattokinaza rozpuszcza zaśluzowania w organizmie oraz biofilmy wokół bakterii