SUPLEMENTY

Produkty

na stronę

Bierze udział w syntezie białek, enzymów, wchodzi w skład białek strukturalnych. L-cysteina jest niezbędna w procesie syntezy glutationu (GSH) – jednego z najważniejszych przeciwutleniaczy naszego organizmu, zapobiega również utlenianiu się cholesterolu. Cysteina posiada bardzo silne właściwości detoksykacyjne. Z łatwością wiąże się z metalami ciężkimi,...

Mocno skoncentrowany 100% czysty ekstrakt z kurkumy standaryzowany na 95% kurkuminoidów. Zawiera olejek eteryczny ar-turmeron, dzięki czemu jest bardzo szybko wchłaniany i przyswajany przez organizm. Działanie silnie przeciwzapalne oraz wspomagające wątrobę.

W medycynie Dalekiego Wschodu używana jest m.in.: w problemach układu pokarmowego, sercowo-naczyniowego, jaskrze i łuszczycy. Jednak największą popularność zyskała dzięki swoim wyjątkowym właściwościom rozkładu tłuszczu w komórkach, regulacji metabolizmu, co sprawia, że z powodzeniem stosowana jest w usprawnianiu procesu odchudzania.

Ekstrakt z pestek mango afrykańskiego, standaryzowany na zawartość flawonów. Odpowiada za zmniejszenie apetytu, na procesy metaboliczne, m.in.: przemianę glukozy i kwasów tłuszczowych w wątrobie i mięśniach, co z powodzeniem wykorzystywane jest u osób odchudzających się i dbających o linię.